SIMPLE


 • seba ortopedi
  SİMPLE STATİK AYAKTA DURMA SEHPASI

  HASTANIN TAM DİKEYLEŞMESİNE İZİN VEREN, KULLANIMI KOLAY, HAFİF ANCAK SAĞLAM VE SABİT BİR CİHAZDIR.ÜRÜNÜN SADELİĞİ, AİLE VE BAKICILARA İŞ VE TEDAVİDE YARDIMCI OLUR. HEM ÇOCUKLAR HEM DE YETİŞKİNLER İÇİN MEVCUTTUR.

  KULLANICIYA ÜST EKSTREMİTELERDE GÜVENLİK VE HAREKET ÖZGÜRLÜĞÜ HİSSİ VERİR. KENDİSİNİ DAHA FAZLA ÇALIŞMAYA VE TRAVMA YA DA HASTALIKTAN KAYNAKLANAN HAREKET SINIRLAMALARININ ÜSTESİNDEN GELMEK İÇİN ONU OLUMLU YÖNDE UYARIR.

  CİHAZ, DOĞRU KONUMLANDIRMAYI SAĞLAMAK İÇIN ÇOK GENIŞ AYAR ARALIKLARINA SAHIP BIR GÖĞÜS KEMERI VE BIR KALÇA KEMERINDEN OLUŞAN YENILIKÇI SISTEMINI KULLANIYOR. BOYU,5 YIL BOYUNCA KULLANILABILECEK SEKILDE YUKSEKLIK VE GENIŞLIK AYRI YAPILMAKTADIR. SEHPASI İSTENILDIĞINDE ÖNE DOĞRU KAPATILMAKTADIR, DIZ PARÇALARI İLERI GERI VE ABDUKSION VE ADDUKSION AYARLARI YAPILABILMEKTEDIR.AYAK PARÇALARI İLERI GERI VE ABDUKSION ADDUKSION AYARLARI YAPILABILMEKTEDIR. .EKOLOJIK ÜRÜNLERDEN İMAL EDILMEKTEDIR. EN 70-1 SERTIFIKALI VERNIK İLE VERNIKLENMEKTEDIR.

  ENDİKASYONLAR
  Tanı konmuş kişiler tarafından kullanılması önerilir:
  *Eklemlerin dejeneratif ve romatizmal hastalıkları,
  *Alt ekstremite parezisi, dört ayaklı parezi, şiddetli denge bozuklukları ve hareketlerin koordinasyonu ile çeşitli etiyolojilerin beyin ve omurilik hasarları,
  *İleri düzeyde demiyelinizan hastalıklar (multipl skleroz - MS, amyotrofik lateral skleroz - SLA ve diğerleri),
  *Meningomyelosel,
  *Serebral Palsi (MPD) - çeşitli formlar,
  *Kas hastalıkları (distrofi, myastenia gravis, polimiyozit),
  *Uzuv parezi olan genetik sendromlar,
  *Sinir sisteminin dejeneratif ve metabolik hastalıkları,
  *Yaralanmalardan sonra, kraniocerebral yaralanmalar ya da omurilik yaralanması ile omurilik yaralanması sonrası parezi ve felç, özellikle tetrapleji (rehabilitasyon süreci veya kalıcı ortopedik tedarik aşaması olarak).

ÜRÜN GALERİSİ


BENZER ÜRÜNLER


Card image cap
Tilt Table
İncele
Card image cap
Fil
İncele
Card image cap
Denge Balans
İncele
Card image cap
Deniz Atı
İncele

Seba Ortopedi
Karadolap Mahallesi Gülistan Sk.
No 32/ A 34065 Eyüp/İstanbul
Tel: (90) 212-427 84 68
Ünsal SEBA
Bize Ulaşın